שֶׁבֶת נשים יחד

שֶׁבֶת נשים יחד – הרצאה מעוררת השראה

תובנות מהנשים השבטיות לנשים בעולם המודרני

חשיפה לעולם קדום ומרתק של התרבות האינדיאנית מצפון אמריקה (Native Americans). תרבות  שמוקירה ושמה במרכז את האיכויות שהאישה מביאה לחברה ביכולת שלה לקרב בין אנשים.

אני מזמינה אתכן לעצור, להתבונן בנשים השבטיות וללמוד מהן כיצד להיות קשובות למקצב האישי, לצרכים ולעוצמות שלכן ואיתם להתנהל במציאות העכשווית. תובנות שיישומם יוכל להוביל אותנו לחיים מאוזנים, בריאים ובעלי משמעות.

"לא נעים לי להודות, אבל כן, הייתי שבויה במרוץ החיים.

מודה לעצמי שעצרתי לתת רגע לעצמי.

ובהפוך ממה ששערתי לפני כן – הבנתי שמה שאני מרגישה לא מחוייב המציאות וההתמודדות עם תסמיני גיל המעבר היא אפשרית, ויותר מהכל, גיליתי ששיש דרכים לעשות את זה גם במרוץ החיים, תוך כדי תנועה.

הנשים השבטיות והשבטיות הן עניין שרחוק ממני מאד, או כך לפחות היה נדמה לי.

מה גיליתי? שממש לא! משהו באיכויות הנשיות שלהן ושלנו דומה. כבר תוך כדי הפגישה, מצאתי דרכים להכניס חלק מהתובנות לחיים שלי ולתת לי ולמשפחה שלי הזדמנות חדשה.

הבנתי שכדי להיות אשה שלמה חשוב להתחבר גם לילדה שבי גם לאשה החכמה שאני וגם לזקנת השבט שאהיה בעתיד. עד שלא ידעתי לשים את האצבע על האיכויות שלי כאשה וגיליתי שאני יכולה להסתכל על עצמי ועל האיכות הנשית לא הייתי ערה למה יש לנו, כנשים, להביא לעולם, ועכשיו אני יותר משמחה להרגיש את האשה השבטית מתעוררת בתוכי.

קצר ולעניין.

תודה רבה על זווית ראיה חדשה ומעוררת השראה."

"לעמוד על שלי ולדעת להציב גבולות, רצוי, כדאי וחשוב לוותר על רגשי האשמה. זה פחות עוזר"

צרי איתי קשר

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן