דיאלוג חדש עם גיל המעבר

דיאלוג חדש עם גיל המעבר –שיח במעגל נשי

לחלוק, ללמוד ולקבל השראה

אינך צריכה להתמודד לבד עם השאלות, ההתלבטויות והדרכים לשיפור הרגשתך בגיל המעבר.

מפגש מלב אל לב, במעגל נשים אינטימי, מאפשר שיח על נושא שאיננו מרבות לדבר עליו – גיל המעבר ותסמיניו. מידע חיוני ממחקרים חדשניים ודיווחים מהשטח יסייע לכל אחת להבין כיצד להתמודד עם תופעות פיזיות ורגשיות שצצות פתאום, לקבל החלטות על דרכי ההתמודדות המתאימה לה בתקופה הזו של החיים ולעבור בשלום את גיל המעבר.
המפגש משלב שיח שמאפשר לחלוק ולשמוע מניסיונן של אחרות ומעורר מחשבה על דרכים ליצירת חיים שמחים ומספקים במחצית השנייה שלהם.

 

"פעם ראשונה שהשתתפתי בשיח פתוח בנושא הזה של גיל המעבר ושמעתי מה עובר על נשים אחרות. הבנתי שאני נורמאלית, וזה היה לי מאד מאד משמעותי כי באמת כבר הרגשתי שאני מאבדת את זה. איכשהו, הרבה דברים שעוברים עלי בשנים האחרונות ונעשו מטרד שכבר כמעט השלמתי איתו, עכשיו אני מבינה שממש היה לי מזל כי לא ידעתי שהכל קשור לגיל המעבר ועכשיו אני רואה את ההזדמנות שדיברת עליה להמשיך את החיים בצורה מהנה ומשמעותית ןעומדת להסתער על האפשרות הזו ולעבוד עם כל הכלים שלימדת אותנו.

אני כבר יכולה לדמיין את החיים שלי עם ולצד גיל המעבר ובהמשך, בתור משהו שממלא אותי סיפוק והנאה. אני מאחלת ומייחלת לעצמי לתת לגופנפש שלי מנוחה ומרגוע כבר עכשיו.

היה נעים ואני בטוחה שעוד ניפגש"

"גם להיות אמא אווזה, גם סבתא ברווזה וגם להקדיש לעצמי.
זו משימת חיי מכאן והלאה"

צרי איתי קשר

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן